123

Dacia Duster ara atkı taşıyıcı bar modelleri

Dacia Duster model arabam için ne tür ar atkı taka bilirim? Eğer aracınız bir Dacia Duster  ve arabanızda önden arakaya doğru uzanan tavan çıtaları varsa sizin arabaya iki model ara atkı mövcutdur.

Dacia Duster 2 Ara Atkı Taşıyıcı Bar

Bu modeller için uyumlu olan ara atkı modelimiz Wingbar ve Turtle Air -1 modelidir. Dacia Duster model araçlar için Wingbar modelinde siyah ve gri olarak iki renk vardır.  Ara atkı yerli üretimdir aynı zamanda imalatı kendi bünyemizde yapılmaktadır. Wingbar ara atkı modelimiz tüm kalite kontrol testlerini başarıyla geçmiştir. Dacia Duster model araçlar için geliştirdiğimiz wingbar model ara atkımızın yük taşıma kapasitesi 75 kq dır. Aynı zamanda, Dacia Duster için üretdiğimiz ara atkımız hırsızlığa karşı kilitli bir sisteme sahiptir. Ara atkılarımız   montajı kolay ve  sınıfının kurulumu kolay bir üründür. Kutudan çıkan ara atkımız bir kaç dakika içerisinde araca monte edilir.Bu nedenle, Dacia Duster model araçlar için montaj çok çok kolaydır.  Özellikle, ara atkıyı Dacia Duster model arabalara çok rahat söküp tekrar monte edebilirisniz.  Dacia Duster 2010-2013 üzerinde tavan çıtası olan  modeller için bire bir uyumludur. Son olarak üründe yaşayacağınız her hangi bir sorunda 7/24 Whatsapp dan iletişime geçe bilirsiniz.

 

 

dacia duster ara atki
dacia duster ara atki

Yukarıda gördüğünüz resim de Ducia Duster tavanı görülmektedir. Eğer aracınızın tavanı yukarıdaki resimde gördüğünüz şartlara uygunsa wingbar model ara atkı kullana bilirsiniz.

Dacia Duster 2010-2013  Ara Atkı Taşıyıcı Bar Ürün Detaylar

  • Hayatı kolaylaştıran teknolojik tasarım
  • Aracınızın aerodinamik yapısına ve dış şartlara mükemmel uyum
  • Olağanüstü sessiz sürüş, kolay montaj ve maksimum yükleme alanı
  • Ergonomik güvenlik anahtarı
  • Patentli sıkıştırma teknolojisi
  • Özel tasarım kanal fitilleri
  • Ekstra güçlü bağlantı plastikleri

 

Ürünler Facebook İnstagram

TC OTOMOTİV