Yeni Fiat Doblo

FİAT DOBLO COMBİ

 

Fiat Doblo her seferinde yenilenen tasarımıyla hayranlarını şaşırtmayı başarıyor. Yeni Nesil Fiat Doblo Combi eski doblolarla kıyasladığınız zaman çok daha iyi bir görünüm çok daha iyi performanslarla karşınızda. Doblo yeni görünümünde modern değişiklikler yaparak ön ızgarası daha ince eğimli tavanına uyumlu kaputu, tamponları, yenilenen modern farları ve tabiki arka stoplarıyla çok daha karizmatik .

 

 

Fiat Doblo Combinin  Geniş İç Hacmi.

Eğer bir Fiat Doblo sahibiyseniz arabanızın geniş iç hacminden bahs etmeden olmaz tabiki. Fiat Doblo Yeni tasarımında yine iç genişliğe çok önem vermiş.  Yeni Doblo  hem size şlerinizde kolaylık sağlıyıcakdır hemde ailenizle rahat bir şekilde gezmeye gide bilirsiniz. Artık Yeni nesil Dobloda her hangi bir eşyanız bagajdan dışarda kalmıyıcaktır. Yeni dobloya her şey sığar.

 

Bu kadar şeyden bahs etmişken konfordan ve teknolojiden bahs etmessek olmaz .

Konfor Ticaretin ve Patronların vazgeçilmezi. Yeni Nesil Dobloda dokunmatik ekranlı multimedya sistemi çocuk aynası ve elektrikli camlar ile konfor ve teknoloji bir arada . Doblo sizin için her şeyi düşünmüş .

 

 

Yeni Nesil Doblonun   yüksek performansı ve dayanıkılığıyla benzersiz farkı turbo dizel motor seçeneği ve comformatic şanzımanı ile tüm yükünüzü zahmetsizce taşıyın.

 

Ara Atkılar

Ara Atkılar – Tavan Taşıyıcıları

Arabalarınızın bagajı bazen size yetmiyor ola bilir.

Bunun için genellikle arabanın tavanına portbagaj ve ya tavan sepeti bağlıyorlar.

TAVAN SEPETİ

PORTBAGAJ

Peki arabanın tavanında bu kadar yük taşımak için bağlanan sistemler arabanın tavanına nasıl bağlanır? Her araba markası farklı modeller çıkardığı gibi her modele uygunda aksesuar ve ya aksesuar bağlantı yerleri üretir. Bazı araba markalar arabanın üstünde Tavan Çıtası olarak adlandırdığımız aracın önünden arkasına uzanan iki adet çıta koyar. Bu tip  arabalar da tavana her hangi sistem bağlamanız çok kolay olur . Bu iki çıtaya ara atkı bağlayarak ara atkının üzerine her hangi bir şey koya biliriz . Örn. Portbagaj Bisiklet taşıyıcı ve .s

Peki ara atkı nedir ?

Ara Atkılar ister tavanında çıta olan ister tavanı boş(tavanında tavan çıtası olmayan)  tüm arabalarda portbagaj bağlaya bileceyimiz bir üründür.

Eskiden sıkıştırmalı bir şekilde daha basit ara atkılar üretilmekteydi. Bu tür ara atkılarla eski arabalarda sık-sık karşılaşıyoruz. Gün geçdikce ister yurt dışındaki ara atkı imalatçıları istersede yut içi ara atkı imalatçıları kendierini geliştirerek çok güzel ara atkılar sergilemekdeler . Her kesin en çok sorduğu sorulardan biriside ‘Benim arabam da tavan çıtası yok , ben arabama ara atkı ve portbagaj yada tavan sepeti nasıl bağlarım.’  Arkadaşlar Ara Atkı imalatçıları bunu sizden önce düşünerek ara atkların montaj noktalarını birkaç modelde yapmıştır. Mesala Mercedes ve Opel gibi baz grup arabalarda aracın tavanında ara atkı bağlama noktaları eğer bu grup arabaları kullanıyorsanız zaten bu bağlantı yerlerini görmüşsüznüzdür. Montaj Noktalarına bağlantılı ara atkılar  sizin arabanızda tavan çıtası olmasada portbagaj ve tavan sepeti taşımanızda size kolaylık sağlar . Peki diyiceksiniz ki benim arabam da ara atkı bağlamak ,için montaj noktalarıda yok ben nasıl portbagaj bağlıycam. Onuda düşündük ve sizin üniversal bir şekilde her arabaya olan kapının içinden sıkıştırmalı oluksuz ara atkı üretdik. Bu ara atkı sayesinde siz rahalıkla kapının içinden sıkıştırmalı bir ara atkı kullanarak arabanıza portbagaj ve tavan sepeti bağlaya bilirsiniz .

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

TC OTOMOTİV SAN.VE DIŞ. TİC LTD . ŞTİ MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

İş bu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelikgereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiş olup, maddeler halinde aşağıdaki gibidir.

MADDE 1 – KONU

İş bu sözleşmenin konusu, SATICI’nın, ALICI’ya satışını yaptığı, aşağıdanitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri HakkındaYönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

MADDE 2.1 – SATICI BİLGİLERİ

Ünvan : TC OTOMOTİV SAN.VE DIŞ. TİC LTD
Adres: Tevfikbey mah. Yeşilli Sok. No7/C Küçükçekmece İstanbul
Telefon: 0 212 659 09 05
email : info@otoaraatkisi.com

MADDE 2.2 – ALICI BİLGİLERİ

Müşteri olarak www.otoaraatkisi.com alışveriş sitesine üye olan kişi.
Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.

MADDE 3 – SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ

Malın/ Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, satışbedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır

MADDE 4 – GENEL HÜKÜMLER

4.1- ALICI, Madde 3’te belirtilen sözleşme konusu ürün veya ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

4.2 – Sözleşme konusu ürün veya ürünler, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklıgına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Bu süre ALICI’Ya daha önce bildirilmek kaydıyla en fazla 10 gün daha uzatılabilir.

4.3 – Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise,teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesininden www.otoaraatkisi.com sorumlu tutulamaz.

4.4 – www.otoaraatkisi.com sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

4.5 – Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının www.otoaraatkisi.com ‘a ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI’nın tercih ettigi ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, www.otoaraatkisi.com ürünün teslimi yükümlülügünden kurtulmuş kabul edilir.

4.6-Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nınkusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini aksoytuning.com’a ödememesi halinde, ALICI’nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde www.otoaraatkisi.com ‘a gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI’ya aittir.

4.7- www.otoaraatkisi.com mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI’ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirdeALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsaliile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir.ALICI’nın siparişi iptal etmesi halinde ödedigi tutar 15 iş günü içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.

4.8- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için www.otoaraatkisi.com gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri tarafından www.otoaraatkisi.com karşılanacaktır.

4.9- İşbu sözleşme,ALICI tarafından imzalanıpwww.otoaraatkisi.com faks veya posta yoluyla ulaştırılmasından sonra geçerlilik kazanır.

MADDE 5 – CAYMA HAKKI
ALICI,sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www.otoaraatkisi.com a faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürününilgili madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’yateslim edilen ürünün www.otoaraatkisi.com a gönderildiğine ilişkin kargoteslim tutanağı örnegi ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bubelgelerin ulaşmasını takip eden15 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibarıyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, , hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca,tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 15 işgünü içinde ödeme tutarını tüketiciye iadeeder.

İşbusözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile www.otoaraatkisi.com ’a yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Tarafımıza vermiş olduğunuz tüm bilgiler hiçbir koşulda üçüncü şahıslara iletilmez. Bu bilgiler maddi kar sağlama amacı ile satılmaz. Tüm kişisel kimlik bilgileriniz gizli tutulur. 

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web sitemizden alışveriş yaptığınız takdirde bazı kişisel bilgileriniz istenmektedir. Bu bilgiler veri tabanımızda saklanmaktadır. Veri tabanımızda saklanan kişisel bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece web sitemizden daha kolay ve uygun şekilde faydalanabilmeniz amacıyla kullanılır.

Web sitemizden yapılan alışverişlerinizde ödeme seçeneklerinde “Kredi Kartı” seçeneği için gerekli olan kredi kartı numarası ve diğer kredi kartı bilgileri sistemimizde tutulmamakta ve istenmemektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki tüm materyalde sağlanan yasal haklar TC OTOMOTİV SAN. DIŞ. TİC .LTD. ŞTİ  tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya , dagıtım, veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz,TC OTOMOTİV SAN. DIŞ. TİC .LTD. ŞTİ nin izni olmadan, buradaki herşeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangibir imzasız kullanımı kopyalama yasaları , ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Kredi Kartları GüvenliğiSiz müşterimizin güvenli alışverişini sağlamak amacıyla otoaraatkisi.com , Türkiye`nin en güvenli online ödeme altyapısını sunan  İyzico  e-ticaret Sanal POS sistemi ile çalışmaktadır. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ulaşması engellenmiş olmaktadır.