Yeni Fiat Doblo

FİAT DOBLO COMBİ

 

Fiat Doblo her seferinde yenilenen tasarımıyla hayranlarını şaşırtmayı başarıyor. Yeni Nesil Fiat Doblo Combi eski doblolarla kıyasladığınız zaman çok daha iyi bir görünüm çok daha iyi performanslarla karşınızda. Doblo yeni görünümünde modern değişiklikler yaparak ön ızgarası daha ince eğimli tavanına uyumlu kaputu, tamponları, yenilenen modern farları ve tabiki arka stoplarıyla çok daha karizmatik .

 

 

Fiat Doblo Combinin  Geniş İç Hacmi.

Eğer bir Fiat Doblo sahibiyseniz arabanızın geniş iç hacminden bahs etmeden olmaz tabiki. Fiat Doblo Yeni tasarımında yine iç genişliğe çok önem vermiş.  Yeni Doblo  hem size şlerinizde kolaylık sağlıyıcakdır hemde ailenizle rahat bir şekilde gezmeye gide bilirsiniz. Artık Yeni nesil Dobloda her hangi bir eşyanız bagajdan dışarda kalmıyıcaktır. Yeni dobloya her şey sığar.

 

Bu kadar şeyden bahs etmişken konfordan ve teknolojiden bahs etmessek olmaz .

Konfor Ticaretin ve Patronların vazgeçilmezi. Yeni Nesil Dobloda dokunmatik ekranlı multimedya sistemi çocuk aynası ve elektrikli camlar ile konfor ve teknoloji bir arada . Doblo sizin için her şeyi düşünmüş .

 

 

Yeni Nesil Doblonun   yüksek performansı ve dayanıkılığıyla benzersiz farkı turbo dizel motor seçeneği ve comformatic şanzımanı ile tüm yükünüzü zahmetsizce taşıyın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir